Energent dla analityków

Twój autonomiczny agent AI do kompleksowej analizy biznesowej.

Zarezerwuj demo

Analityka łańcucha dostaw

Mapuj swój łańcuch dostaw w czasie rzeczywistym

ERPNow łączy dostawców, magazyny, logistykę i handel detaliczny w jeden żywy graf. Wykrywaj ryzyka, uruchamiaj ponowne zamówienia i wyjaśniaj każdy sygnał — wszystko w jednym poleceniu.

Supply Network Live
Risk
Reorder

Suppliers

42

On-Time

94%

Risk

3

Tylko Energent potrafi to zrobić

Obsługuj złożone, kompleksowe procesy analityczne, z którymi inne narzędzia AI sobie nie radzą. Przejdź od surowych danych do finalnego rezultatu w jednym poleceniu.

5yr_model.xlsx
2025202620272028
Revenue4.25.67.49.1
COGS1.31.72.22.7
Gross Profit2.93.95.26.4
OpEx1.82.22.73.2
EBITDA1.11.72.53.2
Cash Balance3.24.97.410.6

Analityka finansowa

Błyskawicznie twórz zintegrowane modele finansowe

Generuj wieloscenariuszowe modele finansowe z jednego polecenia. Otrzymaj w pełni funkcjonalny arkusz kalkulacyjny w kilka minut.

Zobacz demo
Portfolio Report — Q4128 units
PropertyOccupancyMoM Revenue
Riverside Apt 12B
95%
$38K
Oak Tower — Floor 4
88%
$92K
Maple Ave Complex
92%
$61K
Pine Plaza North
78%
$44K
Cedar Heights
100%
$120K

Analityka nieruchomości

Obsługuj setki nieruchomości jednocześnie

Agreguj umowy najmu, obłożenie i zestawienia czynszów w całych portfelach. Otrzymuj raporty gotowe dla właścicieli bez kopiowania i wklejania.

Zobacz demo
Risk Monitor — LiveUpdated 3 min ago
Supplier A — On Track
Supplier B — Lead time +3d
Port Shanghai — Delays
WMS — Inventory low

Analityka łańcucha dostaw

Automatycznie monitoruj ryzyko w łańcuchu dostaw

Zaplanuj autonomiczne agentów do monitorowania dostawców, czasów realizacji i zapasów — z alertami na autopilocie.

Zobacz demo
Batch Review — 240 drawings218 passed
Pass Review Flag
avg 1.2s/drawing

Analityka inżynieryjna

Przeglądaj setki rysunków CAD jednocześnie

Wdrażaj agentów do równoległego sprawdzania tolerancji, BOM-ów i specyfikacji. Przejdź od listy docelowej do rejestru ryzyk w godziny, nie tygodnie.

Zobacz demo
ESG Report 202542 pages

Scope 1

12K

tCO₂e

Scope 2

34K

tCO₂e

Scope 3

118K

tCO₂e

GRI 305SASB EMCDP 2024

Analityka zrównoważonego rozwoju

Określaj skalę i weryfikuj możliwości ESG

Zautomatyzuj cały proces ESG, od zbierania danych o mediach po ocenę według ram i generowanie raportów gotowych do audytu.

Zobacz demo
Workforce — Attrition Risk
TeamHeadcountYoYRisk
Engineering42 +8%low
Sales28 +12%low
Marketing14 +3%med
Operations19 -1%high
Support11 +4%med

Analityka kadrowa

Zamień nieustrukturyzowane dane HR w wnioski

Zbierz zatrudnienie, lejki rekrutacyjne i sygnały zaangażowania w czystą, uporządkowaną bazę danych o pracownikach.

Zobacz demo

Stworzone dla procesu pracy analityka, od początku do końca

Energent przejmuje kroki między surowymi danymi a raportem, który czyta kierownictwo — audytowalne wykresy, raporty z brandingiem, omówienia wideo i pulpity, z których Twój zespół już korzysta.

Raporty z brandingiem

Jednostronicowe materiały, prezentacje i infografiki gotowe dla interesariuszy, generowane na podstawie Twojego briefu. Układ, treść i wykresy danych tworzone w jednym przebiegu — bez udziału projektanta.

Omówienia wideo

Zamieniaj skrypty i wykresy w nagrane omówienia, klipy wyjaśniające i aktualizacje asynchroniczne z lektorem, muzyką i napisami — gotowe do dystrybucji w stylu Loom.

Na żywo działające pulpity webowe

Twórz interaktywne pulpity, narzędzia wewnętrzne i portale danych, które aktualizują się wraz z Twoimi danymi i można je udostępniać przez URL. Bez stagingu, bez zgłoszeń do devów.

Wizualizacja danych

Zamieniaj metryki w przejrzyste, gotowe do prezentacji wykresy i pulpity. Każda wizualizacja cytuje wiersze źródłowe i może zostać wygenerowana ponownie po odświeżeniu danych źródłowych.

Automatyzacja arkuszy kalkulacyjnych

Czyść, wzbogacaj i analizuj pliki CSV oraz Excel na dużą skalę. Formuły, tabele przestawne i modele scoringowe napisane za Ciebie — wyjaśnialne linia po linii.

Wielokrotnego użytku umiejętności

Zapisuj sprawdzone procesy jako Umiejętności — potoki danych, szablony raportów, trackery konkurencji, zadania ETL — i uruchamiaj je w każdym kolejnym projekcie.

Często zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące naszych narzędzi AI do analizy biznesowej.

Energent.aiEnergent.aiEnergent.aiEnergent.ai

Bez kodowania, bez integracji. Automatyzacja dostępna bez wiedzy technicznej.

Zweryfikuj odpowiedzi AI, zanim zaczniesz na nich polegać | Energent.ai